team, contactgegevens en beheerscomité

team

Maarten Bresseleers
Maarten Bresseleers
coördinator / sectorconsulent / Vlaams Intersectoraal Akkoord / toepassing cao's / statistieken / onderwijs / collegagroep preventieadviseurs
maarten@podiumkunsten.be
+32 (0) 486 02 03 96
patrick
Patrick Van Lancker
administratie / boekhouding
patrick@podiumkunsten.be / boekhouding@podiumkunsten.be

 

Nathalie
Nathalie Douxfils
coach en projectmedewerker / INTER.MEZZO / WeListen/ collegagroep productie
nathalie@podiumkunsten.be
+32 (0) 497 522 932
katrien
Katrien De Troyer
projectverantwoordelijke online leerplatform
katrien@podiumkunsten.be
sam
Sam Stobbelaar
projectverantwoordelijke digitale transformatie
sam@podiumkunsten.be
Judy Vanden Thoren
sCan & Do
scanendo@podiumkunsten.be
Jan
Jan Geerts
communicatieverantwoordelijke / vacatures / collegagroep communicatie
jan@podiumkunsten.be
+32 (0) 493 187 314

Wij doen daarnaast beroep op volgende (tijdelijke) medewerkers:

stagiairs: Catarina Amorim dos Santos 

WeListen: Nelle Hens, Eva De Groote en Rudi Genbrugge

INTER.MEZZO:  Caroline Fransens, Matthias Dusesoi, Charlotte De Mey en Jeroen Vanbever

SPRKR: Nadia Benadbessamad, Anastasia Tchernokondratenko 

 

 

Ons Beheerscomité

Het Sociaal Fonds Podiumkunsten wordt paritair beheerd in het zogenaamde Beheerscomité. Ons bestuur bestaat uit de werkgeversfederaties oKo en de Belgische Schouwspelvereniging en de vakbonden ACLVB, ACOD Cultuur en ACV Puls. De huidige leden zijn: 

 

voor de werkgevers: 

Herwig Onghena (Les Ballets C de la B) - voorzitter, voor Overleg Kunstenorganisaties 

Maud Verlynde (Theater Malpertuis) - penningmeester, voor Overleg Kunstenorganisaties

Niek Verlinden (Overleg Kunstenorganisaties)

Patrick Sterckx (De Studio) voor Overleg Kunstenorganisaties

Wouter Croenen (Studio 100) voor de Belgische Schouwspelvereniging 

 

voor de werknemers: 

Inge Hermans, ACOD Cultuur - secretaris

Andrée Van Voorst Vader, ACOD Cultuur

Tijs Hostyn, ACV Puls - ondervoorzitter

Mark Selleslach, ACV Puls

Tommy Jonckheere, ACLVB

Sainctelettesquare 17
1000 Brussel

+32-(0)2-201 30 03
sociaalfonds(a)podiumkunsten.be

e-news vacatures, opleidingen of sectornieuws:

schrijf je in